Fasádní omítky

Strukturované probarvené omítky jsou určeny především pro venkovní povrchové úpravy. Jsou dodávány v několika zrnitostech 1,0; 1,5; 2,0; 2,5 mm a v několika materiálových variantách – akrylátové, silikátové, silikonové a vápenné. Tyto omítky vytvářejí na podkladech velmi prodyšnou povrchovou úpravu odolávající povětrnostním podmínkám s vysokou odolností vůči UV záření. Výběr omítkoviny se podřizuje požadavkům na dominantní vlastnosti, místní podmínky, materiálovou bázi a barevnost.

Mezi fasádní úpravy patří rovněž mozaikové omítky určené ke konečné povrchové úpravě soklového zdiva,podezdívek, sloupů a stěn, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na vzhled, omyvatelnost a životnost. Omítkovina vytváří dekorativní a velmi pevnou i pružnou povrchovou vrstvu s mozaikovou strukturou, která je tvořena z přírodního barevného mramorového granulátu. Omítka je po zaschnutí maximálně odolná vůči povětrnostním vlivům, mechanickému poškození, UV záření a účinně zabraňuje pronikání vody do stavebních konstrukcí.

Více na www.paulin.cz

Příklad realizace fasádní omítky Příklad realizace fasádní omítky

Nabídka

Aktuality

 

Otevření nového míchacího centra

Od 1. září je pro naše zákazníky otevřené nové míchací centrum barev a omítek v Ruprechtické ulici. Do 24 hodin vám namícháme požadovaný odstín do interiéru i na fasádu.

Více
 
Archiv aktualit

Partner

 

Zelená úsporám - Dotace, zateplování, okna, fasády, kotle, solární panely

   
EOTA