Colin Paulín, s.r.o.

Coling Paulín, s.r.o. - Nátěrové, fasádní a sanační systémy

Dodavatel produktů italské firmy Paulín Colorificio S.p.A.

Colin Paulín, s.r.o. Společnost Coling Paulín, s.r.o. byla založena v roce 2003 sloučením fyzických osob, které samostatně prováděli stavební činnost již od roku 1998.

Hlavní náplní organizace je prodej a realizace kontaktních zateplovacích systémů, prodej a aplikace fasádních, nátěrových a sanačních systémů italské firmy Paulín Colorificio S.p.A.

Certifikáty

Certifikáty

Jsme držitelem certifikátu pro realizaci a držitelem osvědčení Cechu pro zateplování budov.

Certificate of Attendance potvrzuje úspěšné složení teoretické a praktické zkoušky k instalaci vnějších kontaktních zateplovacích systémů Paulín THERMOKAPPA 2000 a 3000 v Kvalitativní třídě "A" s Evropským technickým schválením ETA.

Osvědčení Cechu pro zateplování budov se týká výrobku Paulín THERMOKAPPA 2000 a 3000 a potvrzuje, že tento výrobek splňuje kritéria pro kvalitativní třídy ETICS vydaných CZB v TPZ 2001-2 a to pro kvalitativní třídu A . catalog/pokryvala/

 
půjčky od soukromnika ceske budejovice hypoteční úvěr ze stavebního spoření pujcka na smenku bez poplatku ihned nebankovní půjčky ihned starý plzenec úver na kúpu nehnuteľnosti státní půjčka na bydlení nebankovní úvěr půjčka na stavbu rodinného domu nebankovní půjčky na směnku stříbro online půjčka ihned pohořelice ubytování jak vydělat peníze přes pc

Nabídka

Aktuality

 

Otevření nového míchacího centra

Od 1. září je pro naše zákazníky otevřené nové míchací centrum barev a omítek v Ruprechtické ulici. Do 24 hodin vám namícháme požadovaný odstín do interiéru i na fasádu.

Více
 
Archiv aktualit

Partner

 

Zelená úsporám - Dotace, zateplování, okna, fasády, kotle, solární panely

   
EOTA
 pagerank.cz | Goog.cz | mattess.cz

Alfa Elchron Katalog www stránek PR články zdarma Evropský katalog